Oddział w Gliwicach:

tel. 32 231 13 47

ul. Zygmunta Starego 49
44-100 Gliwice

Oddział w Zabrzu:

tel. 32 271 79 63

ul. Wolności 209
41-800 Zabrze

Asortyment

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór trumien zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych, wykonanych z najwyższej jakości drewna.

W ofercie posiadamy trumny o różnych odcieniach, matowe i z połyskiem, wykonane z drewna dębowego, sosnowego, olchy, modrzewia i wielu innych gatunków. Gwarantujemy bogaty wybór najwyższej jakości obić oraz różnego rodzaju okucia do wszystkich trumien. Sprowadzamy trumny od największych producentów zarówno z Polski, jak i z zagranicy dajemy Państwu gwarancję najwyższej jakości. W naszej ofercie posiadamy również duży wybór Urn z drewna, ceramiki, kamienia, mosiądzu, kompozytu, aluminium oraz blachy. Dysponujemy również relikwiarzami.

_Jasek-25 _Jasek-26 _Jasek-27 _Jasek-30 _Jasek-31 _Jasek-32 _Jasek-33 _Jasek-38 _Jasek-42 _Jasek-51 _Jasek-52 _Jasek-53 _Jasek-54 _Jasek-55

 

Zapraszamy również do Kwiaciarni Jasek, która znajduje się w centrum miasta Zabrze przy ulicy Wolności 209.

W ofercie posiadamy: wieńce, palmy, stroiki oraz bukiety okolicznościowe.

Ze względu na bardzo bogaty asortyment oraz atrakcyjne ceny, cieszymy się dobrą opinią klientów indywidualnych oraz zakładów pracy, których liczba stale rośnie.
Obsługa jest sprawna i kompetentna. Rozwijamy nasze umiejętności i wiedzę biorąc udział w warsztatach i kursach prowadzonych przez światowych florystów.
Dodatkowo kwiaciarnia umożliwia również wypożyczenie na imprezy okolicznościowe luksusowych samochodów. Indywidualnie uzgadnia się cenę oraz okres czasu wypożyczenia samochodu, w zależności od potrzeb i wymagań klienta.

www.kwiaciarniajasek.pl