Oddział w Gliwicach:


tel. 32 231 13 47


ul. Zygmunta Starego 49
44-100 Gliwice

Oddział w Zabrzu:


tel. 32 271 79 63


ul. Wolności 209
41-800 Zabrze

Asortyment

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór trumien zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych, wykonanych z najwyższej jakości drewna.

W ofercie posiadamy trumny o różnych odcieniach, matowe i z połyskiem, wykonane z drewna dębowego, sosnowego, olchy, modrzewia i wielu innych gatunków. Gwarantujemy bogaty wybór najwyższej jakości obić oraz różnego rodzaju okucia do wszystkich trumien. Sprowadzamy trumny od największych producentów zarówno z Polski, jak i z zagranicy dajemy Państwu gwarancję najwyższej jakości.

_Jasek-25 _Jasek-26 _Jasek-27 _Jasek-30 _Jasek-31 _Jasek-32 _Jasek-33 _Jasek-38 _Jasek-42 _Jasek-51 _Jasek-52 _Jasek-53 _Jasek-54 _Jasek-55

 

Zapraszamy również do Kwiaciarni Jasek, która znajduje się w centrum miasta Zabrze przy ulicy Wolności 209

W ofercie posiadamy: Bukiety okolicznościowe, wiązanki ślubne, wieńce, palmy, stroiki oraz wynajem samochodów.

Ze względu na pełny, bardzo bogaty asortyment oraz atrakcyjne ceny, cieszymy się dobrą opinią klientów indywidualnych oraz zakładów pracy, których liczba stale rośnie.
Obsługa jest sprawna i kompetentna. Rozwijamy nasze umiejętności i wiedzę biorąc udział w warsztatach i kursach prowadzonych przez światowych florystów.
Dodatkowo firma umożliwia wypożyczenie na imprezy okolicznościowe luksusowych samochodów. Indywidualnie uzgadnia się cenę oraz okres czasu wypożyczenia samochodu, w zależności od potrzeb i wymagań klienta.

www.kwiaciarniajasek.pl